Fork Oil Seals Pair For Suzuki V-Strom 1000 (2014-2019) - CPF55-123 - CRANK1
Rs. 1,125.00
Pickup available at Tardeo
Usually ready in 24 hours
Default Title
Tardeo
Pickup available, usually ready in 24 hours
2/06A, Talmakiwadi CHS, J.D.Marg, Tardeo Rd, Near Bhatia Hospital,
Opposite Boyce Dhanapatel Fire Temple
400007 Mumbai MH
India
Dimensions : 43 mm x 55 mm x 11 mm
Inner Diameter 43 mm
Outer Diameter 55 mm
Width 11 mm